Size bir telefon kadar yakınız
(0384) 213 99 43

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile  Türkiye genelinde boy gösteren Hilal Un sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak  sektörde önemli bir yer edindi.Un üretimi,satışı alanında kendini kanıtlayan Hilal Un ,Kayseri ve tüm Türkiye’de  hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan Hilal Un ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak Hilal Un ‘nİn başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye’nin ve Dünya’nın ileri gelen un üretimi firması olmayı hedefleyen Hilal Un hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.Hilal Un ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Hilal Un teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya  genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Hilal Un Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.